Pasjonaci uskrzydlają!

Kasia Marcinkowska

Po angielsku nie wyszła, lecz przyszła

i pozytywną melodię w 3 językach ćwierka.

Praktyk języka angielskiego i języka chińskiego.

Będąc autentycznym przykładem głodnego świata odkrywcy, pobudza apetyt na ciekawość, prowokuje do stawiania pytań i konstruowania wniosków. Poszukiwaczka rozwiązań alternatywnych, pasjonatka edukacji.

Aktywna, rzetelna, solidna. Cierpliwa, zawsze z dobrą myślą, krzepiącym słowem. Szanuje i wspiera, by młodzi ludzie wyrośli na prawdziwych siebie.

Asia Graca

Jeśli Umberto Eco miał rację, Asia żyje przynajmniej dwa razy. Wrażliwa polonistka, entuzjastka literatury dziecięcej. Przemierza labirynty tytułów w poszukiwaniu

,,żyjących książek".

Na co dzień blisko kultury i młodych ludzi.

Jako animatorka, popełniła już dla nich nie jeden kreatywny scenariusz. Bardzo ciepła, uśmiechnięta, rodzinna.

Stawia na relację, rozmawia językiem serca, sercem patrzy

i widzi, bo ,,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

Daria Wyrzykowska Ropinska

Slowo harcerza, że to człowiek zasad i wartości pełnych hartu ducha. Otwarta na świat i ludzi aktywistka społeczna, od lat związana z ZHP, doświadczona podharcmistrzyni.

Krzesa ogień, wykopie w ziemi lodówkę, potrafi przetrwać

i odnaleźć się w wielu ekstremalnych sytuacjach.

Praktycznie przygotowuje do życia. Rozwija samodzielność, wspiera poczucie sprawczości, ożywia zaradność. Zachęca do aktywnego odkrywania, rozwijając przy tym kompetencje miękkie. Wsłuchana w przyrodę, uzupełnia niedobory witaminy N.

Damian Rojek

Człowiek z kosmiczną energią. Żongluje na orbicie kreatywności, łącząc oczywiste z nieoczywistym. Prawdziwy artycha, za którym trudno nadążyć. Jak na mistrza kreski przystało, ma swój świat, swoje kredki i swoje też zmalował.

Z przymiotów ziemskich: szczery, bezpośredni, twórczy, utalentowany - laureat kilku konkursów. Wspólny język znajdzie chyba z każdym. Ma świetny flow z młodymi ludźmi, choć skromnie przyznaje, że ,,nie wie dlaczego".

© Fundacja Wysokie Loty | 2021

Nasze ptaszki lubią ciasteczka. Korzystając z naszej strony zgadzasz się na ich używanie.

Made With Brizy